O nás

Tlačiť

Caroline Líšková, Juraj Líška Spoločnosť Auxerre, spol. s r. o. bola založená v roku 2008 s cieľom poskytovať kvalitný, profesionálny a komplexný servis v oblasti podnikateľského poradenstva, vzdelávania podnikateľov, finančno-ekonomického riadenia podnikov, optimalizácie nákladov firiem, projekcie cash-flow, tvorby biznis plánov a finančného plánovania projektov.

Založenie spoločnosti čerpalo zo skúseností jej zakladateľov (partnerov spoločnosti), ktorí boli zapojení do rôznych projektov v oblastiach finančného riadenia investícií, zabezpečovania úverov, podnikateľského poradenstva, finančného poradenstva pre privátnych klientov, nákladovej reštrukturalizácie podnikov a projektov nákladových úspor v Slovenskej republike.

K našim klientom patria fyzické i právnické osoby, živnostníci, ale aj špecializované developerské spoločnosti, ktoré potrebujú komplexne poradiť v oblasti podnikania.

To čo dáva skutočnú kvalitu našej práci sú skúsenosti, ktoré sme nadobudli počas rokov pôsobenia nielen v bankovom sektore, ale aj v podnikovej sfére. Naučili sme sa, že len skutočne spokojný klient je najlepším vysvedčením našej práce a našou najlepšou reklamou.

Činnosť spoločnosti Auxerre definujú základné hodnoty, ktoré determinujú každodenný prístup našej spoločnosti ku klientom i našim obchodným partnerom. Snažíme sa zabezpečiť poskytnutie služieb pre maximálnu spokojnosť svojich klientov pri rešpektovaní platných legislatívnych noriem. Individuálny prístup ku potrebám, rýchle jednanie a orientácia na spokojnosť klienta je cesta, ktorou kráča naša spoločnosť.

 

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Hypotekárna poradňa

Reklamný prúžok

Kontaktujte nás

Partneri

Reklamný prúžok
Reklamný prúžok